COMMUNITY - FORUMS - SELENE GENERAL
Magyarok / Hungarians

Vannak köztünk magyarok? Are there Hungarians among us?


7/5/2017 8:23:30 AM #1

In the kingdom of Arkadia yes. Join the discord if you wish


7/6/2017 8:09:43 PM #2

Thanks, Dongiovanna, but I just want to find some fellow countryman. I don't looking for a kingdom yet, but I will definitely visit your kingdom later.


7/6/2017 10:00:19 PM #3

Sziasztok! I'm Hungarian American, 2nd generation. Does that count?


8/28/2017 10:43:48 AM #4

Szia Sylvae! Yes, that count. And you won the title of "first almost true responder"! But if you want to play on the EU server, you can loose that "almost" part :)


8/28/2017 6:04:00 PM #5

Köszönöm, Kerecsen, Sajnálom, de már van itthonom az NA-W-ben. Nézze meg aláírásomat.

Maradjunk kapcsolatban! (bocsanát, de nem beszélek magyarul nagyon jól.)


9/1/2017 1:30:39 PM #6

Posted By Sylvae at 8:04 PM - Mon Aug 28 2017

(bocsanát, de nem beszélek magyarul nagyon jól.)

Szerintem elég jól megy ;)


9/1/2017 2:21:47 PM #7

Biztosan vagyunk még többen is ;)


9/2/2017 9:51:53 AM #8

Igazi meglepetés számomra, hogy első látogatásomkor egy magyar játékosokat gyűjtő topicba botlom. Üdvözletem!


10/6/2017 12:50:35 PM #9

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni a játékhoz és jó lenne magyarokkal együtt játszani. A tapasztaltabbaktól érdeklődnék, hogy milyen játék csomagot érdemes venni? Az alap csomagokkal is lehet már játszani, akár most is? Jól tudom, hogy pre-alfa változatban van jelenleg a játék? Az alfa és béta később jön és ott már csak bizonyos nagyobb értékű csomagok tulajdonosai játszhatnak? Érdemes földbirtokos csomagot venni, vagy a földtulajdon könnyen megszerezhető a játékon belül is?


10/6/2017 4:21:50 PM #10

Posted By Elinar at 11:51 AM - Sat Sep 02 2017

Igazi meglepetés számomra, hogy első látogatásomkor egy magyar játékosokat gyűjtő topicba botlom. Üdvözletem!

Üdv közöttünk!

Posted By Brakerton at 2:50 PM - Fri Oct 06 2017

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni a játékhoz és jó lenne magyarokkal együtt játszani. A tapasztaltabbaktól érdeklődnék, hogy milyen játék csomagot érdemes venni? Az alap csomagokkal is lehet már játszani, akár most is? Jól tudom, hogy pre-alfa változatban van jelenleg a játék? Az alfa és béta később jön és ott már csak bizonyos nagyobb értékű csomagok tulajdonosai játszhatnak? Érdemes földbirtokos csomagot venni, vagy a földtulajdon könnyen megszerezhető a játékon belül is?

Szia! Az európai szerveren 5 királyság szerveződik, ebből 3-ról biztosan tudom, hogy van/vannak magyarok.
A csomagok közül talán a Bloodline a legjobb ár/érték arányban ha van rá 30+ ezred. A játék pre-alfa, úgyhogy most még semmilyen csomaggal sem játszható. Alfa 2018-ban, béta 2019-ben várható legelőbb.
A csomagok nem csak a tesztfázisokhoz való hozzáférésben különböznek.
Ha tesztfázisok szerint nézzük, akkor:
Stressz teszt - Elyrian csomagtól (40$)
Béta II - Pioneer csomagtól (70$)
Béta I - Founder csomagtól (100$)
Alfa II - Proprietor csomagtól (225$)
Alfa I - Magistrate csomagtól (500$)
elérhető.
Viszont Bloodline csomagtól (125$) részt vehetsz a világ előtörténetének kialakításában (Exposition) is.
Földet a játék során is vehetsz, tehát viszonylag könnyen megszerezhető.
A játéknak van hivatalos discord csatornája is : itt megtalálod. Ha esetleg nem ismernéd akkor a discord egy ingyenes chat program mint pl. a skype. Itt is összefuthatsz néhány magyarral, de ha az angol nem okoz gondot akkor sok mindent megtudhatsz. :)

Ha valamiben segíthetek, keress meg nyugodtan discord-on vagy írj üzenetet a nevem alatti borítékra kattintva.